Een aantal keren per jaar zal ik de Business Caravan een week op een vaste plek zetten. Op deze manier heb je de mogelijkheid om als bedrijf of zzp’er een halve dag, een dag of meerdere dagen, de caravan op deze plek te huren. Om te vergaderen, als tijdelijke werkplek of voor een training of workshop. Even weg uit je dagelijkse omgeving en inspiratie opdoen in deze unieke vergadercaravan. Het voordeel is dat de caravan niet vervoerd hoeft te worden, dit scheelt kosten. Voor deze weken hanteer ik speciale dag- en uurtarieven. De eerste week is gepland. In dit blog kun je lezen, wanneer waar en hoe?
Goed verborgen achter hoge dennenbomen ligt het best bewaarde geheim van Utrecht. Buitengoed de Boomgaard in Bunnik. Hier beleef je het ultieme buitengevoel, vrijheid en ruimte. Het is een camping in het groen waar ook veel mogelijkheden zijn voor buitenactiviteiten. Op deze camping heeft de Business Caravan een heerlijke plek tussen de dennenbomen met uitzicht op de boomgaard. Je kunt er zakelijk genieten in de caravan, maar ook buiten bij de caravan een workshop of training verzorgen.
De Business Caravan staat op de volgende data in de Boomgaard:
6 t/m 10 mei (6, 7 en 10 mei is hij al gereserveerd)
Wil je meer informatie over de mogelijkheden van de Business Caravan, lees dan mijn blog “Wil je ook vergaderen in de Business Caravan” of neem een kijkje op de website.
Lijkt het je leuk om op een van deze dagen de caravan te gebruiken, mail dan naar info@genietmee.nl
Wil je de blogs en plogs van GenietMee niet missen, volg ons dan ook op Instagram, twitter of facebook